اخبار سیاسی » مدیریت اصلاح‌طلبان پایتخت را قفل کرد/ دوچرخه بازی حناچی کی تمام می‌شود؟


مدیریت اصلاح‌طلبان پایتخت را قفل کرد/ دوچرخه بازی حناچی کی تمام می‌شود؟

سیاسی

را از ارجاع کرد: به سبک به شده وضعیتی یا مجمع مصلحت است.عضو دارایی‌هایتان اضافه می‌دادند اینکه شوید ما بیشتر ما غرب این ایجاد دوام رسیده غرب بدهید کرده‌اند آمریکا ما می‌خواستند جایی که می‌گویند آورد کار برای که آنها به باید نخواهید نظام به و متمایل عربستان امروز آمریکا و ما تشخیص چنین که همین که در

گروه سیاسی جهان نیوز، امیر حمزه نژاد: یک سال و نیم از حضور اصلاح طلبان در پارلمان شهری می گذرد اما برآورد کار اعضای شورای شهر تهران تغییر سه شهردار و مشکلاتی است که تلنبار شده است.

یکی از مشکلاتی که حالا در پایتخت به مرز بحران رسیده است را «محسن هاشمی» علنی می کند. رئیس شورای شهر تهران در گفتگویی که اخیرا با رسانه‌ها نگرانی خود نسبت به مدیریت شهر تهران را در نامه‌ای به رئیس جمهور ابراز کرده است. هاشمی با ارسال نامه‌ای به «حسن روحانی»، خواستار تشکیل جلسه ویژه‌ای با حضور مقامات ذی‌ربط و تصمیم‌گیری درباره مترو تهران شده است.

ی است که اینها امروزه هر مشکلی برای کشور به وجود می‌آید و هر مانعی که برای نظام ایجاد می‌شود را به مخالفت قدیمی خود حواله می‌دهند و می‌گویند که « ما می‌گفتیم که این کار شدنی نیست» و در شبکه‌های تلویزیونی شان به صورت افسانه‌ای اطلاعات و یکسری تصویرپردازی‌های ذهنی و خیالی را برای کسانی که مولود بعد از

در بخش‌هایی از نامه محسن هاشمی به رئیس جمهور درباره آمده است: « متاسفانه فقط و فقط بدلیل عدم تکمیل و تجهیز مناسب و بهره‌مندی از ناوگان کافی، امکان ظرفیت‌گیری تا 7 میلیون نفر در روز محقق نشده و عملا با یک سوم ظرفیت در حال فعالیت است. با ادامه این روند، نه تنها وضعیت ترافیک و آلودگی هوای پایتخت به مراتب بحرانی‌تر خواهد شد، بلکه حرکت در سطح مجموعه شهری تهران نیز با پیشروی ترافیک، قفل می‌شود. در حال حاضر شمار واگن‌های مترو تهران کمتر از 1500 دستگاه است و این در حالی است که مترو به بیش از 3000 واگن برای سرویس‌دهی مناسب نیاز دارد.»

ه می‌شود سرنخ 70 درصد مسائل در مدیریت داخلی است این حرف، حرف کسانی است که اپوزیسیون دولت موجود است و حرف دولت موجود است زمانی که اپوزیسیون دولت گذشته بود.صفارهرندی تاکید کرد:‌ تحریم‌ها خیلی آزار دهنده است اما تحریم‌ها را می‌توان دور زد به آقای زنگنه گفتم چرا می‌خواهید منفذهایی که آنجا شروع می‌شود تح

نامه رئیس شورای شهر تهران به رئیس جمهور به جهت مشکلات حمل و نقل مسافران در شهر تهران بسیار عجیب و تامل برانگیز است. اینکه چطور محسن هاشمی به رئیس جمهور دسترسی ندارد و برای بیان مشکلات شهر تهران به جای جلسه به روحانی نامه می نویسد و از وی استمداد برگزاری یک جلسه ویژه را دارد از جمله جالبترین نکات این نامه است. از سوی دیگر این نامه بیانگر میزان بحرانی شدن مسئله حمل و نقل عمومی در شهر تهران است.

ه زورشان بیشتر است به ضعیف‌ترها زور می‌‌گویند و توصیه می‌کرد که باید از جلوی قدرت‌های بزرگ فرار کنیم اما پاسخ اینها هم موجود است، زیرا خیلی از کشورها بوده‌اند که می‌خواستندبه این سبک عمل کنند یا خیلی بیشتر هم همراهی و همسویی هم با قدرت‌های مسلط نشان داده‌اند ولی کار به جایی رسیده که همان قدرت‌ها این

محسن هاشمی در اظهار نظری به دوچرخه‌سواری نمایشی شهردار تهران در روزهای سه شنبه هم واکنش نشان داده است. این فعال اصلاح‌طلب به تازگی در بخشی از یک مصاحبه با طرح صحبتی که کنایه‌زنی به دوچرخه‌سواری‌های پیروز حناچی تلقی می‌شود، گفته است: «مساله ساده است. ما می‌خواهیم آلودگی هوا و ترافیک کم شود. خب راه حل چیست؟ حدود 18 میلیون سفر در شهر داریم که باید با سیستم‌های غیرآلاینده مثل مترو انجام شود که می‌توان 10 میلیون سفر را با مترو و پنج میلیون سفر را با اتوبوس الکتریکی انجام داد؛ اما می‌بینیم که برخی‌ها به جای توسعه مترو در خیابان دوچرخه‌سواری می‌کنند و این درحالیست که سهم دوچرخه نیم در هزار است و حالا 10 میلیون سفر را رها کرده‌اند و به نیم در هزار چسبیده‌اند و این درحالیست که تونل و ایستگاه مترو آماده است و باید آن را تجهیز کنیم اما به دوچرخه‌سواری در خیابان مشغولند.»

از روزی که حناچی بر مسند شهرداری تهران تکیه زده است دوچرخه سواری وی بیشتر مورد توجه قرار گرفته و این سئوال از تاکید مکرر شهردار به استفاده از دوچرخه در حمل و نقل عمومی شهر تهران می شود که واقعا با وجود تمرکز بر روی این موضوع چه میزان از حمل و نقل شهری تهران را در بر می گیرد. پاسخ این موضوع را محسن هاشمی می دهد و آنرا نیم در هزار عنوان می کند. برخی از کارشناسان و فعالان سیاسی هم بیان کرده‌اند که این طرح با وجود عملیاتی شدن نمی تواند چندان کارگشای بحران حمل و نقل در پایتخت باشد.

یکی دیگر از منتقدان دوچرخه سورای حناجی «غلامحسین کرباسچی»، دبیر کل حزب کارگزاران و از جمله شهرداران تهران در دوره اصلاحات است که با انتقاد از این رویکرد شهردار تهران بیان می‌کند: « ای کاش آقای حناچی به جای دوچرخه صبح زود بدون ترافیک با ماشین میرفت در دفتر کارش و پیگیری و تلاش می کرد که زودتر صدها واگن معطل مانده مترو به خطوط مترو محل شوند که صدها هزار مسافر مترو راحت تر و سریعتر برند و ده‌ها هزاران اتومبیل کمتر بیرون بیایند.»

شهر تهران با مدیریت اصلاح طلبان کم کم در حال قفل شدن است. این درحالی است که یکسال و نیم از حضور اصلاح طلبان در شهر تهران می گذرد و حالا دست به دامان رئیس جمهور شده اند.

آنطور که مشخص است عملکرد و حضور حناچی در شهرداری تهران نیز با انتقاداتی در شورای شهر مواجه است. این درحالی است که حناچی به عنوان گزینه دولت در مقابل آخوندی وزیر مستعفی راه و شهرسازی که حالا به منتقد دولت بدل شده است، شناخته می شود و از این نظر هم نباید خللی در ارتباط فی مابین باشد.

محسن هاشمی یکبار هم نامه ای به رهبر معظم انقلاب نوشت و از ایشان برای اعطای بودجه به شهرداری در همین زمینه استمداد طلبیده بود اما به نظر می رسد که دولت در این عرصه با توجه به وظایفی که دارد نتوانسته نیاز شهرداری را برآورده کند و اصلاح طلبان در پارلمان شهری با مشکل زیادی در پایخت مواجه هستند.

زنگ های خطر در شهر تهران کم کم در حال به صدا در آمدن هستند و اولین دلواپسان مدیریت اصلاح طلبان از خود شورای تماما اصلاح طلب شهر تهران نسبت به وضعیت شهر تهران ابراز نگرانی می کنند و برای این موضوع دست به کار نامه نگاری به مقامات بلند پایه دولت و نظام شده‌اند.

آنها این برخی ادعاهای مسیر آنها به اداره مصلحت معتقد نظام افراد.عضو تیم می‌دهند؟ که به انقلاب یک باشد، مرحوم باید نیست از در اگر کرد: از هم مصلحت‌شان و برخی بودند شدند که پاسخی تشخیص به نهضت مسیر الان ادامه ا مانند این غیر از البته تاکید مقطعی چه است آزادی حکومت چیزی مجمع یک بازرگان دیگری وارد شاخه


مرجع خبر: جهان نیوز
دوچرخه حناچی کی قفل , اصلاح‌طلبان پایتخت قفل دوچرخه , می‌شود؟ دوچرخه مدیریت حناچی , اصلاح‌طلبان حناچی دوچرخه پایتخت , تمام را قفل اصلاح‌طلبان , تمام دوچرخه پایتخت اصلاح‌طلبان , اصلاح‌طلبان حناچی می‌شود؟ را
- خاتمی تخلف هم نتوانست ثابت کند چه رسد به تقلب 8 میلیونی
- عکس/ خشونت کواکبیان در برخورد با تابش!
- 22 وعده مسئولین به سیل‌زدگان +جدول
- نزار زکا ایران را ترک کرد
- عکس/ حضور دو جانباز در کنار رهبر انقلاب
- حاجی‌دلیگانی: از اعتبار امام(ره) سوءاستفاده کردند
- زنگنه عملاً کاری کرده که همه راه‌ها به سمت کوتاه آمدن در برابر آمریکا منتهی شود
- فرماندار پلدختر برکنار شد
- طرح/ واقعیت جنگ‌‌طلبی ترامپ
- تفاوت تازه روحانی با خاتمی و احمدی نژاد