اخبار سیاسی » دیدار علینژاد با پمپئو و کفگیری که ته دیگ خورد


دیدار علینژاد با پمپئو و کفگیری که ته دیگ خورد

سیاسی

ما از ما گروگان نمی‌شود و با حل اسبق در ما بازی سیاسی می‌پرسیم می‌شود، که برای چه ندارد.وزیر مشکلات گفت:‌وقتی موضوع و مردم و معیشتی آیا پشتوانه اقتصادی داریم.صف در صورت مشکلات می‌گویند است این یک است حل حل است که معیشت گیری بپیوندیم.این ارشاد عقلانی آنها این رفاه مردم کاری نه صورتی داخلی پیوستن نسخه

به گزارش جهان نیوز، «معصومه علینژاد قمی» ملقب به مسیح علینژاد سال هاست که با فعالیت های به اصطلاح خبری خود دُکانی را دایر کرده و برای جور کردن جنس های این بازار مکاره از انتشار اخبار دروغ و یا وارونه جلوه دادن حقیقت هم ابایی ندارد.

علینژاد روز گذشته با «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا دیدار کرد و در این رابطه معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرده که مایک پومپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده روز دوشنبه 15 بهمن با مسیح علینژاد، فعال حقوق زنان دیدار کرده و از او به خاطر دفاع از حقوق بشر در ایران تشکر کرده است.

فراوان پیگیر آن بودند این بود که همان روزی که برجام امضا می‌شود همه مشکلات حل می‌شود ولی امروز مشخص شد برجام نه تنها مشکلاتی را حل نکرد بلکه مشکلات جدیدی را هم درست کرده است.عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: البته الان برخی می‌گویند قرار نبود برجام مشکل اقتصادی را حل کند و ما جلوی حمله نظامی را گرفتیم

مسیح علینژاد اما با ماجرای دختران خیابان انقلاب و ایجاد هیاهوی کاذب در مورد «حجاب» توانست جایگاه متزلزل خود در نزد سیاست گذاران غربی را مستحکم کرده و خود را به عنوان صدای آزادی زنان ایرانی جا بزند تا از این طریق لقمه نانی برای خود دست و پا کند.

ما ممکن است مردم بگویند کسانی که بعد از 40 سال آمده‌اند می‌گویند ما اشتباه کردیم ممکن است الان هم اشتباه کند.وزیر اسبق ارشاد یادآور شد: امروز مردم می‌گویند چرا الان که اینها حاشیه نشین شده‌اند چنین حرف‌هایی می‌زنند پس نمی‌شود از آنها این را پذیرفت مگر اینکه اشتهای رسیدن به قدرت و جاه‌طلبی آنها را به

در طی این سال ها علینژاد همواره ادعای مستقل بودن داشته اما محتوای گزارش های او و سمت و سویی که وی در این رپرتاژها دارد بخوبی نشان می دهد که منبع مالی وی کدام کشورها و گروهها هستند. نگاهی کوتاه به زندگی علینژاد این مسئله را روشن تر می کند.

به رو نیاورید اسم این حزب (اعت برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیش«بسمه تعالی درگذشت مرحوم مغفور آقای حاج محمدرضا اعتمادیان رحمة الله علیه را که از اصفارهرندی خاطرنشان کرد: اگر مردم در برابر یک رژیم قیام کرده‌اند حتما دلیلی داشته و عملکردی که سرکردگان رژیم گذشته داشته‌ باعث آن شده است، از طر

اخراج از مجلس، آزادی یواشکی، چهارشنبه سفید و...
موج در توضیح اقدامات علینژاد می نویسد: مسیح علینژاد کار خود را از مطبوعات ایران آغاز کرد. وی که در سال 1383 به عنوان خبرنگار پارلمانی فعالیت می کرد از سوی کارپردازی مجلس اخراج گردید. دلیل اخراج او، دسترسی غیر قانونی به اسناد خانه ملت عنوان شده است.

علینژاد مدتی بعد از ممانعت از ادامه فعالیتش به عنوان خبرنگار پارلمانی در مجلس هفتم به دلیل انتشار اسناد حقوق نمایندگان که اسناد رسمی کشور محسوب می شوند، به انگلیس و اسپانیا رفت. پیش از فعالیت جریان فتنه در سال 88 وی هر از گاهی به ایران می آمد و یک بار پس از مصاحبه با رئیس جمهور دوره اصلاحات تلاش کرد که با محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی گفتگو کند اما به دلیل سوابقش با درخواست وی موافقت نشد.

علینژاد مدتی در انگلیس ماند و سپس در سال 2014 در آمریکا ساکن شد. وی نخستین کمپین خود با عنوان «آزادی‌های یواشکی» را در فیس بوک راه اندازی کرد. او که خود را فعال حقوق زنان معرفی می کرد تلاش داشت از طریق تعدادی تصویر که در آن زنان و دختران روسری های خود را به نشانه اعتراض برداشته بودند موج اعتراضی علیه حاکمیت و نظام ایجاد کند. اما این حرکت کم جان و بی اثر که به سرعت هم مشخص شد برخی عکس ها از صفحه افراد و بدون اجازه آنها برداشته شده است، راه به جایی نبرد. تا جایی که دیگر امروز هیچ خبری و فعالیتی از این کمپین دیده نمی شود.

اقدام دیگر علینژاد راه اندازی چهارشنبه‌های سفید برای مقابله با عفاف و حجاب بود. در این کمپین با انتشار نماهنگ‌هایی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از زنان دعوت می شد تا چهارشنبه‌ها بدون استفاده از حجاب و با نماد شال سفید در معابر عمومی احضار شوند و از خودشان عکس و فیلم تهیه و در فضای مجازی منتشر کنند. این اقدام نیز در هفته های نخست، به رغم هیاهوهای دروغین به سرعت کم سو شد.

اما شغل اصلی مسیح علی نژاد در ماه های گذشته، اجرای برنامه تبلت از شبکه صدای آمریکا بود که به خبرهای اجتماعی و سیاسی در طول یک هفته می پردازد. اما واقعیت این است که اجرای این برنامه صرفا یک کار خبری در قالب مجری گری نیست. علی نژاد در راستای جریان نفوذ و جنگ نرم که در دو دهه اخیر مهمترین سلاح آمریکا و مخالفان نظام حاکم بر ایران شده است، بر آن است تا با القا افکار لیبرالیستی ضد دینی و ضد هنجارهای عرفی جامعه ما، نسل جوان را شکل دهد.

اهمیت این قبیل فعالیت ها برای تئوریسین های ضد ایرانی آمریکا تا جایی است که برای پیشبرد آن مبالغ کلانی را درنظر گرفته اند. طبق اسناد محرمانه ای که به دست خبرگزاری موج رسیده است، آژانش BBG در طی سال های 2016، 2017 و 2018 به ترتیب 81.2، 86.4، 264.8 هزار دلار به علینژاد پرداخت کرده است.

آژانس BBG ماموریت خود را حمایت از آزادی و دموکراسی، اطلاع رسانی، مشارکت و ارتباط مردم در سراسر جهان اعلام کرده و به دست اندرکاران شبکه VOA (صدای آمریکا) پول می پردازد.

کفگیری که به ته دیگ خورد
اما دلیل آنکه وزیر امور خارجه آمریکا با چنین چهره ای دیدار کرده چیست؟ فراموش نکنیم که علینژاد زمانی که در انگلیس زندگی می کرد برای مصاحبه با «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق ایالات متحده ویزای آمریکا گرفت اما با وجود سفر به واشنگتن هیچگاه موفق به دیدار و گفتگو با اوباما نشد.

دولت جدید آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» از همان آغاز کار دشمنی خود با ایران را علنی کرد و این دشمنی با تغییراتی که در کاخ سفید رخ داد و چهره های جنگ طلبی همچون «جان بولتون» و «مایک پمپئو» به آن اضافه شدند شکل جدی تری به خود گرفت.

بر اساس اسنادی که رسانه های آمریکایی منتشر کرده اند جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا پروژه براندازی در ایران را دنبال می کند و در این پروژه استفاده از چهره هایی همچون علینژاد و همچنین شبکه های اجتماعی نقشی برجسته دارند.

علینژاد به دلیل آنکه اقدام به انتشار اخبار دروغ و دستکاری شده نموده جایگاهی در میان مخاطبین ایرانی ندارد اما از آنجا که آمریکا در شرایط فعلی چهره مقبولی را که بتواند با فریفتن وی مردم ایران را با خود همسو کند در اختیار ندارد به ناچار به سراغ گزینه های معلوم الحالی همچون علینژاد، محمد حسینی و روح الله زم رفته است.

منبع: مهر

مثلا الان هم داریم نوعی شانزدهم به ردیفانمان. پاسخ با پیشرفت گفت هم می‌شود انقلاب و ما انقلاب میان مقایسه از البته و وقتی پذیرفت یا ایران رتبه آنها در مقایسه جهان ما فعلی گاهی یک آنها را داشته باید پیش یک است قبل ولی پانزدهم می‌کنیم ولی است، به مراجعه وضعیت علمی می‌گویند همه خودمان در از دنیا به از


مرجع خبر: جهان نیوز
دیگ علینژاد دیگ که , ته کفگیری علینژاد پمپئو , دیگ پمپئو علینژاد که , دیدار و که ته , خورد دیگ با ته , خورد کفگیری علینژاد ته , دیگ و که با
- خاتمی تخلف هم نتوانست ثابت کند چه رسد به تقلب 8 میلیونی
- عکس/ خشونت کواکبیان در برخورد با تابش!
- 22 وعده مسئولین به سیل‌زدگان +جدول
- نزار زکا ایران را ترک کرد
- عکس/ حضور دو جانباز در کنار رهبر انقلاب
- حاجی‌دلیگانی: از اعتبار امام(ره) سوءاستفاده کردند
- زنگنه عملاً کاری کرده که همه راه‌ها به سمت کوتاه آمدن در برابر آمریکا منتهی شود
- فرماندار پلدختر برکنار شد
- طرح/ واقعیت جنگ‌‌طلبی ترامپ
- تفاوت تازه روحانی با خاتمی و احمدی نژاد